درباره وودتک

بهترین ها برای بهترین ها

مجموعه حاضر از سال 1385 با فعالیت در زمینه تولید سوریس خواب و سرویس اتاق کودک در شهرک صنعتی چهاردانگه واقه در جنوب غربی تهران آغاز به کار کرد. در طی سالهای بعد سمت و سوی کاری این مجموعه در زمینه مبلمان، به سمت تولید سفارشی و تک سازی محصولات خاص پیش رفت. خریدارانی که کالای خاصی را می خواستند که در بازار تولید انبوه یافت نمی شد، یا با ابعاد و رنگ مدنظرشان تفاوت داشت، یا به دنبال جنس و سبک خاصی از محصول بودند که با دیگر عناصر مبلمان و دکوراسیون منزل یا محل کارشان تناسب و هماهنگی داشته باشد. تصمیم گرفتیم با بهره گیری از دانش طراحی و تجربه عملی ساخت، محصولاتی تولید کنیم که نیاز خریداران را از نظر فرم، جنس، کیفیت، رنگ و ابعاد برآورده کند. در زمینه دکوراسیون اداری و تجاری و مسکونی و غرفه های نمایشگاهی نیز پروژه های متفاوت و متعددی در شهرهای مختلف ایران و همچنین کشورهای همجوار انجام داده ایم که این پروژه ها نیز به خاطر خاص بودن و یونیک بودن کار، نوعی از تولید سفارشی محسوب می گردد. با کاهش امکان واردات از کشورهای تولید کننده و مخصوصا چین، لاین کوچکی نیز برای طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی و استندهای فروشگاهی باز کردیم که تلاش کرده ایم هدایایی درخور و زیبا و با هزینه مناسب برای استفاده شرکتها و سازمانها تولید کنیم.

هم اکنون این مجموعه با دارا بودن سیستم تولید محصولات چوب ؛ محصولات ام دی اف، سی ان سی، کارگاه رنگ، وکیوم، کارگاه رزین، در دو کارخانه واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه فعالیت می کند. همچنین با همکاری پیمانکاران قابل اتکا در زمینه لیزر، فلز کاری، استیل، رنگ کوره ای، آبکاری و... پروژه های متنوعی را اجرا می کند. برخی از مشتریان شناخته شده ما در طول ده سال گذشته به این قرار بوده اند:
بانک ملی: تعمیرات دکوراسیون شعبه
مرکز اسناد (آرشیو ملی) : طراحی و ساخت موزه اسناد
بانک سینا: طراحی و ساخت اکسسوری
مجتمع ایران مال: طراحی و ساخت دکوراسیون
بیمه ملت: طراحی وساخت هدایای تبلیغاتی
شرکت لبنیات دامداران: غرفه های نمایشگاهی
برج نگار: ساخت مبلمان و اکسسوری
شرکت ایرانول: طراحی اکسسوری، ساخت غرفه های نمایشگاهی
شرکت لبنیات ماناک: طراحی و ساخت اکسسوری
آستان قدس رضوی: ساخت غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون فروشگاههای کتاب
کتابخانه ملی: طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی؛ ساخت و تعمیر صندلی و مبلمان؛ ساخت و نصب انواع پارتیشن، کمد و قفسه؛ هدایای تبلیغاتی و تندیس های گوناگون و...
شهرداری تهران: طراحی و ساخت اکسسوری دکوراسیون داخلی، ساخت عناصر مبلمان محیطی
برج های سفید منطقه 22: طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
شرکت صنایع هوایی ایران: ساخت غرفه نمایشگاهی
مجتمع کورش: انجام پروژه های دکوراسیون تجاری
روزنامه همشهری: طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و اکسسوری
شرکت ویرتگن آلمان: ساخت دکوراسیون داخلی
شرکت SK آلمان: ساخت اکسسوری
و بسیاری از شرکتها و افرادی که این شانس را داشتیم که در کنارشان باشیم.
بخشی از مشتریان ما را شرکتهای دکوراسیون، شرکتهای معماری و شرکتهای تجهیز کننده تشکیل می دهند که پس از بستن قرارداد کار، ما به عنوان پیمانکار در مراحل طراحی و ساخت و نصب؛ کار را به سرانجام می رسانیم. در زمینه کار دکوراسیون داخلی، دهها کار خاص و به یاد ماندنی در مناطق لواسانات، ولنجک، فرمانیه، آجودانیه، کردان، کرشت، رامسر، نوشهر و... به انجام رسانده ایم که هریک تجربه ای تازه به تجربیات گذشته ما افزوده است.