قرنیز چوبی
قرنیز چوبی
اکتبر 11, 2020
میز روستیک
میز روستیک
اکتبر 19, 2020

کاور رادیاتور چیست

 

کاور رادیاتور، که در میان مردم به روشوفاژی معروف است، یک محصول دکوراتیو بوده که جلوه منزل را بهتر می‌کند و در دکوراسیون داخلی از نکات قابل توجه می باشد. شوفاژ به دلیل قرار گرفتن در بخشی از سالن ممکن است باعث تخریب معماری داخلی شود برای همین بعضی از افراد دوست دارند تا از دید پنهان ماند. کاور رادیاتور این امکان را به راحتی ایجاد می کند تا کاربران تا با بهره گیری از رنگ های شاد و مدل هایی زیبا در زیباتر شدن دکوراسیون داخلی نقشم مهمی دارد. کاور شوفاژ در طرح‌های متنوع و مختلف برای سلیقه‌ها و دکوراسیون‌های متنوع تولید و قابل عرضه است.از دیگر امکانات کاور رادیاتور جلوگیری از دست زدن کودک به بدنه رادیاتور می باشد و همین طور در کاهش صدای شوفاژ یا رادیاتور موثر می باشد. کاور شوفاژ نمدی، پارچه ای و کاور شوفاژ ام دی اف از نمونه‌های تولید شده از انواع کاورهای شوفاژ محسوب می شود.

قابلیت جدید این کاورها

 

قابلیت جدید کاورها پوشانده شدن از دید و جلوگیری از پخش صدای شوفاژ در منزل می باشد، به همین دلیل در بین کاربران از استقبال زیادی برخوردار است. میزان استقبال افراد برای استفاده از کاور به حدی است، که تمایل اموزش کاور شوفاژ نمدی برای دوخت را در یک سری از افراد برای کسب در آمد به وجود آورده است.مشتریانی که تمایل دارند برای کاور شوفاژ هزینه زیادی پرداخت نکنند، می توانند از کاورهای دست دوم استفاده کنند. یکی دیگر از قابلیت های کاور رادیاتور، چیدمان مناسب منزل می باشد. شما با استفاده از این کاورها می توانید نظم خوبی به معماری داخلی خانه خود دهید. مرتب نشان دادن فضای منزل، جلوگیری از سوختن کودک در هنگام بالا بودن درجه رادیاتور، کاهش صدای شوفاژ، از موارد اصلی در ضرورت کاربرد کاور شوفاژ در منزل است. مروزه انواع زیادی از کاور شوفاژ تولید و در فروشگاه‌های مخصوص چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین از سایت های ‌فروشگاهی خریداری می شوند.

انواع کاور شوفاژ

یکی از انواع کاورهای شوفاژ، کاورهای نمدی می باشد. این کاورها از جنس نمد بوده که از استحکام کششی بالایی برخوردار می باشند. کاور شوفاژ نمدی، به دلیل جنس کاور شوفاژ یا کاور رادیاتور به این نام شناخته شده است. استفاده از طرح های متنوع و جذاب برو روی این کاورها باعث جذب کاربران زیادی به آن ها شده است. قیمت کاور نمدی مناسب بوده و بیشتر کاربران توانایی خرید آن را دارند. نوع دوم کاورها، پارچه ای بوده که از طرح های متنوعی برای طراحی مدل های مختلف آن ها استفاده می کنند.  توجه به طرح‌های پر بازدید و امکان هماهنگی طرح روی روکش و کاور پارچه ای از مهم ترین قابلیت‌های کاورهای پارچه ای می باشد. قیمت این کاورها نیز بالا نبوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. کاور شوفاژ ام دی اف از پرکاربردترین کاورها می باشد که اکثر کاربران ایرانی از آن ها استفاده می کنند. از جدیدترین نمونه‌های کاور شوفاژ یا رادیاتور است. در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. استفاده از این کاورها می تواند بر روی دکوراسیون داخلی نقش مهمی داشته باشد. نمونه کاور شوفاژ ام دی اف، علاوه بر پوشاندن شوفاژ در دفع صداهای آلوده کننده شوفاژ موثر می باشد.

قیمت کاور رادیاتور وود تک

مجموعه با سال ها تجربه مستمر در زمینه تولید کاورهای درادیاتور توانسته است موثر در تولید این کاروها در نظر گیرد. قیمت کاورها بر اساس نوع و قابلیت‌ها و اندازه آن قابل تغییر می باشد. اگر به دنبال داشتن کاور رادیاتور ارزان هستید، یا برای مدت کوتاهی نیاز به استفاده از کاور شوفاژ داشته و هزینه زیاد بابت خرید را عقلانی نمی‌دانید، می توانید از کاور شوفاژ دست دوم استفاده کنید. مجموعه ما برای انواع کاورهای رادیاتور تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است. انواع کاورهای ارائه شده دارای کد تخفیف می باشد که مجموعه در نظر گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *